KONST / Litografier / Serigrafier 13826051
*
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 19:14:54
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:29
*
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk mÃ¥lare född 1946.Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:29



